Karrier

A SAP Jogosultsági rendszerének magas fokú ismeretével keresünk szakértő munkatársakat. (SAP GRC rendszer ismeret előny)

Amennyiben szívesen csatlakoznál SAP területén naprakész csapatunkhoz és szakmai háttered is találkozik elképzeléseinkkel (IT diploma, nyelvtudás, min. 2 év SAP tapasztalat) küldd el nekünk rövid bemutatkozásodat, cv-det az alábbi címre: cv@itgen.hu

Role Designer

Feladatok

  1. Felelős a SAP szerepek karbantartásával kapcsolatos igények elemzéséért, biztosítja, hogy az adott szerepek valamennyi igényelt beállítást tartalmazzák.
  2. Biztosítja, hogy az üzleti igények megfeleljenek a szerepek tervezésének és kialakításának szempontjainak
  3. Szerepek megtervezése, szerepek kialakítása, tesztelés és go-live előkészületek
  4. Kapcsolattartás a projektvezetőkkel, a bevezetésekért felelős partnerekkel, a tervezett megoldások elemzése,  hogy a leszállítás során valamennyi biztonsági szempont értékelve és érintve legyen.

Szükséges tapasztalatok

  • Legalább 3 éves tapasztalat a SAP jogosultsági területen és szerepek építésében
  • Tájékozott a SoX szabályozás részleteivel
  • A SAP rendszer működésének ismerete
  • Folyékony angol nyelvtanulás
  • A funkcionális definíciók leképezése SAP szerepdefiníciókra, és a jogosultsági szerepekre gyakorolt hatásainak ellenőrzése
  • Megbízható technikai háttér előny (ABAP, UI5, CRM, BW, etc.)
  • Jó kommunikációs készség, akár nemzetközi közegben is

SAP compliance specialista

  • Üzleti vagy IT végzettség
  • Legalább 3 év SAP security tapasztalat tapasztalat 1-2 SAP modulban (FI, SD vagy MM)
  • SAP GRC legalább felhasználó szintű ismerete
  • Audit/SoX tanácsadási tapasztalat a következő üzleti területek valamelyikében: OTC/P2P/Treasury/RTR
  • Jó kommunikációs képesség és stakeholder menedzsment
  • Jó problémamegoldó készség
  • Biztos angol nyelvtudás

SAP FI/CO tanácsadó
SAP projektjeinkre és ügyfeleink támogatására keresünk tanácsadókat pénzügyi és kontrolling területen.
Elvárásaink:

  • Minimum 2-3 éves tapasztalat tanácsadóként SAP projekteken vagy SAP rendszerek belső támogatójaként.
  • Idegen nyelv ismerete: német vagy angol (kommunikációs szint)
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlat

SAP BI tanácsadó
SAP projektjeinkre és ügyfeleink támogatására keresünk tanácsadókat BI (BW és BI-IP) területen.

Kapcsolat

  • Cím: 1131 Budapest, Babér u. 1-5., V. emelet

  • Mobil: +36 30 515 5255

  • E-mail:info@itgen.hu